טרופי עולם וירטואלי לילדים ונוער מזמין אתכם לחוויה בלתי נשכחת במשחק מלא בהפתעות, משימות, חברים, תחרויות, משחקים, פריטים, תנועות ועוד ים של כיף! התחל לשחק בטרופי עולם וירטואלי כבר עכשיו! תוכלו להסתובב בפארק מלא משתמשים, או לבקר חברים חדשים בבתים. תוכלו לטייל עם החיה שלכם ולהשוויץ בה מול כולם. תוכלו לשוחח עם משתמשים, להחליף איתם פריטים ולשחק איתם בים של משחקים. טרופי - ההרפתקה הגדולה מתחילה!
הורים יקרים, ברוכים הבאים לפלטפורמת המשחקים הווירטואלית שמקנה לילדכם הנאה תוך כדי למידה. טרופי הוא עולם וירטואלי לילדים עם המון משחקים, פעילויות וחברים. ילדכם יוכל להכיר חברים חדשים ולהפגש איתם בצורה וירטואלית בלבד. האתר שלנו מכיל מנגנון צ'אט מאובטח העובר סינון דרך אלגוריתם שפותח במיוחד לטרופי על מנת לשמור על ילדכם מקללות ותכנים לא הולמים.
האתר שלנו מתחדש ומתעדכן מידי יום וזאת כדי להבטיח לילדכם את חווית המשחק הטובה ביותר שנוכל להציע לו.
בטרופי ילדכם יוכל ליצור דמות וירטואלית עמה הוא יוכל לאסוף פריטים, לצבור מטבעות ונקודות, ליהנות מפעילויות לחגי ישראל ולהיחשף גם לחגים מתרבויות אחרות.
לדבר ולהכיר חברים חדשים
ילדכם יוכל לשוחח עם חברים באתר, השיחות באתר נבדקות מידי יום על ידי הנהלת האתר ומשתמשים שישתמשו במילים שאינן ראויות יחסמו. בנוסף לכך המערכת שלנו חוסמת אוטומטית 90% מהמילים בזמן אמת ונמשיך לחסום מילים שאינן ראויות גם בעתיד. בנוסף, באתר ניתן למצוא משתמשים מיוחדים שהם אחראים על הסדר, אותם המשתמשים יכולים לנטרל את המשתמשים שמפרים את החוקים בזמן אמת ובכך מספקים שכבת הגנה נוספת לשיחות בעולם.
משימות, משחקים והרפתקאות למידה מהנות
מי אמר שללמוד זה לא כיף? בטרופי אנו דואגים לחינוך תוך כדי הרפתקה מוצלחת ומהנה. ילדכם יוכל ללמוד מהו שיתוף פעולה וכיצד להתנהל מול מצבים שלאו דווקא היה נתקל בחיי היום-יום שלו. באמצעות המשחקים שלנו אנו מאפשרים לילדכם לפתח מיומנויות חשיבה. עשרות משחקי ידע והעשרה מחכים לילדכם כבר עכשיו בטרופי.
בנוסף לכל, חגי ישראל חשובים מאוד עבורינו. בכל חג ומועד עולים חידונים ומשימות בהתאם לחג. ילדכם יוכל ללמוד על החג ותוך כדי כך להרוויח פריטים מיוחדים והפתעות בעולם שלנו.
טרופיטרופי התחילו לשחק