טרופי עולם וירטואלי לילדים ונוער מזמין אתכם לחוויה בלתי נשכחת במשחק מלא בהפתעות, משימות, חברים, תחרויות, משחקים, פריטים, תנועות ועוד ים של כיף! התחל לשחק בטרופי עולם וירטואלי כבר עכשיו! תוכלו להסתובב בפארק מלא משתמשים, או לבקר חברים חדשים בבתים. תוכלו לטייל עם החיה שלכם ולהשוויץ בה מול כולם. תוכלו לשוחח עם משתמשים, להחליף איתם פריטים ולשחק איתם בים של משחקים. טרופי - ההרפתקה הגדולה מתחילה!
מי אנחנו?

האתר טרופי נוצר על ידי מפתחים בעלי ניסיון של שנים ביצירת פלטפורמות לילדים ולנוער, מפתחים שכבר התנסו ביצירת עולמות וירטואליים ויודעים בדיוק מה הילד שלכם צריך כדי גם ליהנות מהרפתקאות נפלאות וגם להחשף למשחק חינוכי ומקנה ערכים.
האתר שלנו מתחדש ומתעדכן מידי יום וזאת כדי להבטיח את חווית המשחק הטובה ביותר שנוכל להציע. בטרופי ילדכם יוכל ליצור דמות וירטואלית עמה הוא יוכל לאסוף פריטים, לצבור מטבעות ונקודות, ליהנות מפעילויות לחגי ישראל ולהיחשף גם לחגים מתרבויות אחרות.

המטרה שלנו
המטרה שלנו ביצירת טרופי היא לחנך ילדים להיות מודעים לסכנות ברשת, ללמד אותם מהי חשיבותה של קהילה ואחדות ולהקנות להם כבוד לזולת ולחברה כולה. זה מתחיל משמירה על איכות הסביבה, ועד כבוד מול מורים, הורים וכל אדם מבוגר אחר.

פרטים נוספים עלינו
בטרופי מגוון תוכן רחב שיעניק לילדכם זמן לימודי וחינוכי תוך כדי הנאה במשחק. ילדכם יוכל לצבור מטבעות במקביל לעולם האמיתי, כך ילמד לחסוך כסף ולהשתמש בו רק מתי שבאמת צריכים. בעזרת המטבעות ילדכם יוכל לרכוש פריטי לבוש לדמותו ופריטי בית.לכל משתמש מוענק בית אישי משלו ובו הוא יכול לעצב את ביתו כרצונו, להזמין חברים בעולם להכנס לביתו ולארח אותם.ילדכם יוכל להחליף את לבושו לפי טעמו ולהראות לשאר הילדים הנמצאים באתר, להחליף איתם פריטים ולצ'וטט איתם בצ'אט מסונן שסונן מראש על ידי צוות האתר. בכל יום ויום אנו פועלים על מנת לחסום מהאתר משתמשים רמאים, משתמשים אשר מתנהגים בצורה לא ראויה או מתכתבים בשפה פוגענית.

יצירת קשר
יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ איתנו? לכל שאלה או בעיה תוכלו לחפש את שאלתכם בעמוד שאלות ותשובות, או ליצור איתנו קשר לקבלת תשובה פרטית במייל.

ולסיום...
אם חיפשתם לילדכם משחק חינוכי, מעניין, מאתגר ומלא בהרפתקאות חדשות- טרופי הוא בדיוק המקום שחיפשתם!
טרופיטרופי התחילו לשחק