טרופי עולם וירטואלי לילדים ונוער מזמין אתכם לחוויה בלתי נשכחת במשחק מלא בהפתעות, משימות, חברים, תחרויות, משחקים, פריטים, תנועות ועוד ים של כיף! התחל לשחק בטרופי עולם וירטואלי כבר עכשיו! תוכלו להסתובב בפארק מלא משתמשים, או לבקר חברים חדשים בבתים. תוכלו לטייל עם החיה שלכם ולהשוויץ בה מול כולם. תוכלו לשוחח עם משתמשים, להחליף איתם פריטים ולשחק איתם בים של משחקים. טרופי - ההרפתקה הגדולה מתחילה!
תשלום חד פעמי בלבד. לא ניתן לפרוס לתשלומים.
ברכישת מנוי טרופי חסר הגבלה!
אנחנו כאן בטרופי דואגים שהילד שלכם יהנה ממגוון תוכן רחב.
כדי לאפשר לילדכם להחשף לכל האפשרויות השונות באתר יש צורך ברכישת מנוי. מנויים בטרופי נהנים מיותר משימות חדשות, יותר פריטים, יותר חיות, מתנה מיוחדת למנויים בכל תחילת חודש, ועוד המון הפתעות והרפתקאות חדשות.
בטרופי אנו שמים דגש בחינוך ובמודעות על הסכנות ברשת.
אנו חושפים את ילדכם לתוכן מחנך ומלמד תוך כדי השתתפות במשחק רב משתמשים אטרקטיבי ומאתגר.
מאילו הטבות משתמשים מנויים נהנים?
בטרופי מנויים נהנים יותר!
משחקים
מגוון משחקים עשיר, כל המשחקים שבאתר פתוחים רק למנויים!
חגי ישראל
בכל חג עולים פריטי חג למשתמשים, וביניהם פריטי חג שרק מנויי טרופי יכולים לרכוש.
חפצים
חפצים ללא הגבלת מנוי! כל הפריטים שלכם ניתנים ללבישה ברכישת מנוי. מיד לאחר תום המנוי לא תוכלו ללבוש את הפריטים שמיועדים למשתמשים מנויים. בעת חידוש המנויי פריטי המנויים ישובו להיות זמינים. בנוסף לכך, מנויים נהנים מפריט חינם בכל תחילת חודש!
משימות
מנויים בטרופי נהנים מיותר משימות ממשתמשים לא מנויים.
דרגת מנוי
דרגת מנוי נמדדת לפי זמן, בכל דרגה היהלום אשר מסמל את המנוי בכרטיס האישי שלכם יצבע בצבע אחר. הדרגה ההתחלתית היא יהלום כחול, והסופית היא יהלום זהוב. לכל דרגת מנוי יש פריטים מסויימים שרק משתמש שבאותה דרגה יכול לרכוש. העלייה בדרגת המנוי מתבצעת לפי זמן התמשכות המנוי. ככל שתשארו מנויים ליותר זמן כך תעלו בדרגה ותוכלו לרכוש יותר פריטים. במידה ותבטלו את המנוי ו\או לא תחדשו אותו לפני סיומו, דרגת המנוי שלכם תתאפס ותצטרכו להגיע אליה מחדש.

שימו לב! חלק מן ההטבות הכתובות בעמוד זה מוגבלות לדרגת מנוי ולפרמטרים שונים באתר. לכן חלק מן ההטבות יפתחו לפי פרמטרים אחרים אשר לא קשורים במנוי.
טרופיטרופי התחילו לשחק