טרופי עולם וירטואלי לילדים ונוער מזמין אתכם לחוויה בלתי נשכחת במשחק מלא בהפתעות, משימות, חברים, תחרויות, משחקים, פריטים, תנועות ועוד ים של כיף! התחל לשחק בטרופי עולם וירטואלי כבר עכשיו! תוכלו להסתובב בפארק מלא משתמשים, או לבקר חברים חדשים בבתים. תוכלו לטייל עם החיה שלכם ולהשוויץ בה מול כולם. תוכלו לשוחח עם משתמשים, להחליף איתם פריטים ולשחק איתם בים של משחקים. טרופי - ההרפתקה הגדולה מתחילה!
איך יוצרים שחקן בטרופי?
על מנת ליצור משתמש בטרופי עלייך ללחוץ על הכפתור"הרשמה" אשר מופיע ליד הכפתור התחל לשחק בעמוד המשחק.


לאחר לחיצה על הכפתור ישנם ארבעה שלבים על מנת להרשם.


בשלב הראשון תצטרכו לבחור צבע לדמותכם ולמלא פרטים עליכם. בחרו את הצבע שתרצו לדמות שלכם.


לאחר מכן תצטרכו להקליד את שם המשתמש הרצוי. שם משתמש זה יופיע מתחת לדמותכם בכניסה למשחק. זכרו לא להשתמש בשם המשתמש בפרטים אישיים (כגון: שמך הפרטי, כתובת מגורים, מספר הטלפון הנייד וכדומה).


לאחר מכן תצטרכו להקליד את המייל של הוריכם\שלכם, תאריך לידה, סיסמה ואת המין שלכם. יש לזכור להשתמש בסיסמה קשה שלאחרים יהיה מאוד קשה לנחש. לדוגמה, קוראים לכם "בר", נשתמש בסיסמה המשלבת את השם בר ומספרים שאתם זוכרים- כלומר: B1a3R9. זכרו שככל שסיסמתכם תהיה קשה ומורכבת יותר, כך לאחרים יהיה קשה יותר לנחש אותה ולהכנס לשחקנכם ללא ידעתכם.


לאחר המעבר לשלב השני תצטרכו לבחור פריטי לבוש התחלתיים שאיתם תסתובבו בעולם. בחרו את הפריטים שהכי מוצאי חן בעינכם ולחצו עליהם ללבישה.


לחצו על המשך והמשיכו לשלב השלישי. בשלב השלישי תצטרכו לקרוא את החוקים ואת תנאי השימוש של האתר ולאשר אותם.


לאחר השלב האחרון תקבלו מאיתנו מטבעות במתנה וישלח אליכם מייל עם הודעה מאיתנו, אותו תצטרכו לאשר על ידי לחיצה על הלינק המצורף לו.


לאחר מכן לחצו על התחילו לשחק, מלאו את הפרטים שהזנתם בהרשמה והתחילו לשחק!האם תשובה זו מספיק מועילה לדעתכם?
עולם וירטואליטרופיטרופי התחילו לשחק